مهارت تصمیم‌گیری خود را با دوره رایگان آموزش مهارت تصمیم‌گیری تقویت کنید

دوره رایگان آموزش مهارت های فوق ضروری تصمیم‌گیری!!! این فرصت را از دست ندهید…

ثبت نام دوره رایگان مهارت های فوق ضروری تصمیم گیری

 

 

تصمیم‌گیری چیست؟

ابتدا به تعریف تصمیم‌گیری می‌پردازیم. اگر بخواهیم به صورت خیلی ساده بگوییم، تصمیم‌گیری به معنای انتخاب‌کردن بین دو یا چند چیز است. بدون تردید، مهارت تصمیم‌گیری یکی از مهم‌ترین مهارت‌های زندگی است.

تصور خیلی ها این است که مهم‌ترین موارد تصمیم گیری در جامعه، محدود به انتخاب شغل، رشته تحصیلی، انتخاب همسر و… می‌باشد در حالی که کاربرد و قلمرو این مهارت بسیار وسیع بوده و جزیی‌ترین رفتارها را نیز شامل می‌شود.

اگر می‌خواهید با دوستان خود ارتباط خوبی برقرار کنید، روابط عمومی خوبی داشته باشید، منظور خود را به خوبی به مخاطبانتان منتقل کنید و همچنین کاری کنید که بقیه از همنشینی و صحبت با شما لذت ببرند باید « توانایی تصمیم‌گیری » خوبی داشته‌ باشید.

ما در اینجا هدیه‌ی ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته‌ایم. با ما همراه باشید…

 

  دوره مهارت‌های فوق ضروری تصمیم‌گیری ! هدیه‌ای است کاملاً رایگان و  رَد نشدنی که برای شما داریم!

 

دوره رایگان آموزش مهارت‌های تصمیم‌گیری فرصتی را برای شما فراهم کرده که بتوانید مهارت‌های تصمیم‌گیری (Decision making) را در خود پرورش دهید.

آنچه در این دوره گفته می‌شود:

  • تکنیک جدول T
  • تکنیک‌های کاربردی تصمیم‌گیری
  • داشتن ذهنی باز
  • استفاده از کلاه‌های تفکر
  • نحوه‌ی نگاه به مسائل
  • و…

اگر دوست دارید درس‌های بالا را دانلود کنید، کافیست نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید:

 

قبل از ثبت نام رایگان در دوره مهارت‌های تصمیم‌گیری ، لطفا این فیلم را ببینید:

برای ثبت‌نام رایگان و دانلود فایل‌ها کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

با شرکت در دوره مهارت‌های تصمیم‌گیری چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

10 درس آموزش مهارت‌های تصمیم‌گیری؛ آن هم به صورت رایگان! در قالب حدود 1 ساعت فایل ویدئویی دانلودی و کاملاً کاربردی! در این دوره آموزشی، «حسین غیاثی»،‌ مربی و مدرس مهارت‌های ارتباطی و بهبود فردی مطالب ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که طبق برنامه زمان بندی زیر برای شما ارسال می‌شود:

check_mark-2بلافاصله بعد از ثبت نام: نکات و اصول مهم و فراموش‌شده‌ی تصمیم‌گیری

check_mark-2یک روز بعد: معرفی سیستم فوق‌العاده‌ی جدول T  و روش کار با آن

check_mark-2دو روز بعد: معرفی سیستم کلاه‌های تفکر و کار با کلاه سفید

check_mark-2سه روز بعد: شناخت کارایی کلاه قرمز

check_mark-2چهار روز بعد: کلاه سیاه و وضعیت ما نسبت به آن

check_mark-2پنج روز بعد: چطور کلاه زرد را وارد کار کنیم؟

check_mark-2شش روز بعد: نقش رنج و لذت در تصمیم‌گیری

check_mark-2هفت روز بعد: خلاقیت و کلاه سبز

check_mark-2هشت روز بعد: کلاه آبی و مدیریت اندیشه

check_mark-2نه روز بعد: نکات تکمیلی + چند مثال

فقط کافیست روی دکمه دانلود کلیک کنید و فایل‌های آموزشی مهارت‌های تصمیم گیری را در ایمیل خود دریافت کنید…

برای ثبت‌نام رایگان و دانلود فایل‌ها کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

این مهارت‌ها باید در سیستم آموزش و پرورش ایران آموزش داده می‌شد

متأسفانه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته و حتی در حال توسعه‌ی دنیا، مهارت‌های تصمیم گیری به عنوان یک ابزار بسیار کابردی و ضروری، آموزش داده می‌شود اما در کشور ما گویا مسئولین چنین نظری ندارند و انگار حفظ کردن مباحث درسی مهم‌تر از یادگیری مهارت‌هایی کاربردی است. بنابراین کسانی که در کشور ما این موضوعات را به صورت علمی و اصولی فرا می‌گیرند:

check_mark-2در بسیاری از موارد از دیگران جلوتر هستند.

check_mark-2بسیاری از مشکلات را به سادگی حل خواهند کرد.

check_mark-2در مواجهه با موقعیت‌هایی که ممکن است تنها یک بار در زندگی رخ دهند؛ نه تنها نگران و ناتوان نیستند، بلکه به سادگی توانمندی خود را بروز می‌دهند. پس خوشحالم که شما نیز با شرکت در این دوره، قصد دارید مهارت‌های بسیار مهم تصمیم گیری را فرا بگیرید.

چرا این دوره آموزش مهارت‌های تصمیم گیری ۱۰۰% رایگان است؟!

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش از این که در سایت ما عضو شوند می‌پرسند و البته برخی نیز تصور می‌کنند این دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد!! اما باید بگویم که این تصوّر کاملاً اشتباه است. مطالب ارائه شده در این دوره بسیار کاربردی هستند و شک ندارم که از مطالب آن به وجد خواهید آمد. این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می‌شد، ۶۷ هزار تومان قیمت می‌داشت و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم که شما کیفیت آموزش‌های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت آموزش ببینید.

بنابراین می‌توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش ۶۷۰۰۰ تومان استفاده کنید.

چرا مهارت تصمیم گیری ضروری است؟

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌دانیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم اما بلد نباشیم تصمیمات درست و به موقعی بگیریم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

 

کانال تلگرام مهارت‌های فردی با دوره رایگان تصمیم گیری چه فرقی دارد؟

در کانال تلگرام ما، مطالب آموزشی زیادی قرار دارد اما در دوره رایگان مهارت های تصمیم گیری شما 10 درس منظم را در بازه‌های زمانی مشخص در ایمیل خود دریافت می‌کنید.

بنابراین؛ هم در کانال تلگرام ما عضو شوید و هم در دوره رایگان مهارت‌های تصمیم‌گیری شرکت کنید تا اثرات دوره را بر روی زندگی خود به خوبی مشاهده کنید و به گونه ای ارتباط برقرار کنید که همه از توانایی شما به وجد بیایند

این دوره‌ی تصمیم‌گیری، مناسب چه کسانی است؟

موضوع تصمیم‌گیری آنقدر گسترده است که واقعاً لازم نیست بگوییم که چه کسانی به این مهارت‌ها نیاز دارند! افراد موفقی همچون برایان تریسی (نویسنده کتاب‌های بسیار پرفروشی همچون قورباغه را قورت بده!) اعتقاد دارند اینکه چه کسی باشید و در چه موقعیتی قرار داشته باشید، بر عهده شما و نتیجه انتخابها و تصمیم گیری‌های خودتان است. بنابراین فرقی نمی‌کند که شما در کدامیک از مشاغل زیر باشید، بدون شک به مهارت‌های تصمیم گیری نیاز دارید… مدیران ارشد مسئولین و سرپرست بخش‌ها، مسئولین روابط عمومی، مدرسان و اساتید، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، کسانی که نیاز به ارائه گزاش در جمع دارند؛ کسانی که به هر طریقی می‌خواهند مهارت‌های زندگی آنها تقویت شود و …

 

این دوره برای کسانی که احساس می‌کنند برای موفقیت نیازی به مهارت‌های خوب تصمیم گرفتن ندارند، تحت هیچ شرایطی توصیه نمی‌شود. لطفاً اگر چنین دیدگاهی را دارید، فورا این صفحه را ببندید

درباره مدرس این دوره آموزش فنون تصمیم‌گیری:

 

مدرس این دوره، حسین غیاثی است که برخی از سوابق او به شرح زیر هستند:

-تدریس در موسسات آموزشی مختلف

– نویسنده کتاب «مهارتی که جا ماند…»

– نویسنده کتاب الکترونیکی «سوار بر بادها»

– تدریس دوره‌های مهارت‌های ارتباطی

– نویسنده مقالات مهارت‌های ارتباطی و رشد فردی

– مشاور و مربی در زمینه‌ی ارتباطات

 

برای ثبت نام رایگان و دانلود درس ها کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

ویژگی مشترک ۷۲ فرد قدرتمند دنیا

مجله فوربس هر سال لیست ۷۲ فرد موثر دنیا را منتشر می‌کند و آنچه توجه من را بیش از همه به خود جلب می‌کند این است که این افراد یک ویژگی بسیار مشترک دارند و آن این است که در تصمیم گیری‌ها بسیار سنجیده عمل می‌کنند و تصمیماتشان را با ظرافتی خاص درست و در زمان مناسب می‌گیرند. این‌ها در مهارت‌های تصمیم گیری و ارائه‌ی توانمندی‌های خودشان، کشورشان و یا شرکتشان بسیار موفق هستند. اگر شما نیز می‌خواهید در مهارت‌های تصمیم‌گیری جزو بهترین‌ها و موثرترین‌ها باشید؛ پیشنهاد می‌کنم که در دوره آموزشی ما شرکت کنید.

 

برای ثبت نام رایگان و دانلود درس ها کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

در صورت شرکت نکردن در این دوره 1 ساعت مطالب آموزشی بسیار پرکاربرد در زمینه‌ی مهارت‌های تصمیم‌گیری را از دست می‌دهید! شاید این یک فرصت بسیار عالی برای رشد مهارت‌های فردی شما باشد. این فرصت را از دست ندهید…

از اعتماد شما متشکریم. ایمیلی حاوی رسید خرید شما به ایمیلتان ارسال شد... رد کردن